010-215 02 48 Ma t/m vrijdag van 09:00-17:00
FacebookTwitterYouTube

Menu
Doelgroep: verstandelijk met lichamelijke of visuele beperkingADL: van zelfredzaam tot geheel afhankelijkMobiliteit: van goed mobiel tot rolstoelgebondenBegeleiding: 1 begeleider op 1 tot 2 deelnemersZorg: verzorging is aanwezig, maar geen verpleegkundige zorg

Kerst in Hoogeloon, 6 dagen, €1799

Voor kerstliefhebbers is dit een superleuke vakantie met heel veel gezelligheid. Eerst tuigen we de kerstboom op met verlichting, ballen en piek. Vrolijk Kerstfeest!

Bij Kerst hoort lekker eten en drinken. We laten ons dan ook verwennen met een uitgebreid kerstdiner. In de buurt bezoeken we leuke winkeltjes en gezellige kerstkraampjes. Hier genieten we van geroosterde kastanjes en Glühwein. En natuurlijk kopen we nog wat kerstkado’s om jezelf te verwennen. We maken leuke uitstapjes en organiseren gezellige activiteiten

Groepshotel Landgoed de Biestheuvel is rolstoeltoegankelijk, heeft een woonruimte, open haard eetzaal, terras en is voorzien van slaapkamers met 2 bedden en badkamers met aangepaste douche en toilet.

Kies je vertrekdatum
Reserveren
Noord-Brabant, Hoogeloon
Vertrek: 18 december 2023, 23 december 2023

Reissom is inclusief:
Vervoer, verblijf, maaltijden en begeleiding
Reissom is exclusief:
Reserveringskosten: € 35,-
Groepsgeld activiteiten: € 100,-
Annuleringsverzekering: € 155,-
Bijkomende kosten: klik voor details
Opstap- en uitstapplaats:
Utrecht
Groepsgrootte:
12 reizigers - 12 begeleiders
Activiteiten:
Inbegrepen in het groepsgeld (exclusief consumpties)
Opmerkingen:
Tip: Haal & Breng Taxiservice
Kerstsfeer
Kerstboom versieren
Kerstkado’s
Kerstdiner
Glühwein
Lekker eten
Leuke uitstapjes

Brochure aanvragen: Vul je gegevens in en we sturen je een brochure toe: