010-215 02 48 Ma t/m vrijdag van 09:00-17:00
FacebookTwitterYouTube

Menu
Doelgroep: verstandelijk met lichamelijke of visuele beperkingADL: van zelfredzaam tot geheel afhankelijkMobiliteit: van goed mobiel tot rolstoelgebondenBegeleiding: 1 begeleider op 1 tot 2 deelnemersZorg: verzorging is aanwezig, maar geen verpleegkundige zorg

Spanje, Tenerife, 8 dagen, €2749

Tenerife is het grootste eiland van de Canarische Eilanden en trekt jaarlijks vele toeristen. Het eiland wordt gekenmerkt door de vulkaan de Pico del Teide, de hoogste berg van Spanje.

Los Cristianos is een sfeervolle badplaats met een mooi strand, een autovrij centrum met veel winkeltjes, gezellige terrassen, leuke restaurants en sfeervolle uitgaansgelegenheden. We gaan het eiland ontdekken met een tour naar de Vulkaan Pico del Teide. Tijdens een boottocht hopen we walvissen te spotten. De shows van dierenpark ‘Loro Parque’ zijn zeker ook een bezoek waard.

Luxe Kurhotel Mar Y Sol is rolstoeltoegankelijk, heeft een bar, restaurant, zwembad, ligweide en de hotelkamers zijn voorzien van slaapkamer met 2 bedden en badkamer met aangepaste douche en toilet.

Reserveer deze vakantie
Zon vliegvakantie
Vertrek: 30 oktober 2023
Reiscode: CZ.23.149

Reissom is inclusief:
Vervoer, verblijf, maaltijden en begeleiding
Reissom is exclusief:
Reserveringskosten: € 35,-
Groepsgeld activiteiten: € 250,-
Annuleringsverzekering: € 237,-
Bijkomende kosten: klik voor details
Opstap- en uitstapplaats:
Haarlemmermeer
Groepsgrootte:
12 reizigers - 8 begeleiders
Activiteiten:
Inbegrepen in het groepsgeld (exclusief consumpties)
Opmerkingen:
Tip: Haal & Breng Taxiservice
Vulkaan Pico del Teide
Dierenpark Loro Parque
Boottocht
Walvisspotten
Lekker eten
Uitgaan

Brochure aanvragen: Vul je gegevens in en we sturen je een brochure toe: