010-215 02 48 Ma t/m vrijdag van 09:30-16:30
FacebookTwitterYouTube
Menu
Doelgroep: verstandelijk met lichamelijke of visuele beperkingADL: van zelfredzaam tot geheel afhankelijkMobiliteit: van goed mobiel tot rolstoelgebondenBegeleiding: 1 begeleider op 1 tot 2 deelnemersZorg: verzorging is aanwezig, maar geen verpleegkundige zorg

Spanje, Mallorca, 8 dagen, €3149

Mallorca is al jaren één van de meest populaire Spaanse vakantie-bestemmingen. Het biedt ieder wat wils. Kilometers lange zand-stranden, helderblauwe zee en een schitterend achterland.
De gezellige boulevard met allerlei winkeltjes en het prachtige strand liggen op loopafstand van ons hotel. Deze vakantie in Mallorca is het heerlijk genieten van tapa's en een sangria op het strand, een terrasje of bij het zwembad. Overdag maken we verschillende uitstapjes en ‘s avonds is er gelegenheid voor vertier in het hotel, een bar of disco.
Leuke tips zijn:
Marineland
Boulevard Palma Nova
Palma Aquarium
Versmarkt Mercat de l'Olivar
Santa Maria Kathedraal
Stadspark Parc de la Mar
Fergus Club Palmanova Park: rolstoeltoegankelijk, lounge, bar, restaurant, zwembad, terras. De hotelkamers: 2 aparte bedden en een badkamer met aangepaste douche en toilet.
Zon vliegvakantie
Vertrek: 24 september 2026
Reissom is inclusief:
Vervoer, verblijf, maaltijden en begeleiding
Reissom is exclusief:
Reserveringskosten: € 40,-
Groepsgeld activiteiten: € 275,-
Annuleringsverzekering: € 271,-
Bijkomende kosten: klik voor details
Opstap- en uitstapplaats:
Haarlemmermeer
Groepsgrootte:
8 reizigers - 6 begeleiders
Activiteiten:
Inbegrepen in het groepsgeld (exclusief consumpties)
Brochure aanvragen: Vul je gegevens in en we sturen je een brochure toe: