010-215 02 48 Ma t/m vrijdag van 09:30-16:30
FacebookTwitterYouTube
Menu
Doelgroep: verstandelijk met lichamelijke of visuele beperkingADL: van zelfredzaam tot geheel afhankelijkMobiliteit: van goed mobiel tot rolstoelgebondenBegeleiding: 1 begeleider op 1 tot 2 deelnemersZorg: verzorging is aanwezig, maar geen verpleegkundige zorg

Koningsdag, 6 dagen, €1899

De koning is Jarig. Lang Leve de Koning! Op zaterdag 26 april 2025 viert koning Willem-Alexander met zijn Koninklijk gezin en familie zijn verjaardag in Dokkum.
Op maandag 27 april 2026 vieren we Koningsdag. Onze koning Willem-Alexander wordt dan 55 jaar en wij vieren dit feestje in Dokkum met hem mee. We bezoeken daar de feestelijkheden met Hollandse spellen, parades, optredens en zwaaien met onze vlaggetjes de Koninklijke familie toe. Ook maken we een uitstapje in de omgeving.
Leuke tips zijn:
Hunebedcentrum in Borger
Wildlands Adventure Zoo
Museumdorp Orvelte
Nationaal Park Dwingelderveld
Kaasmakerij / Glasblazerij
Zoobizar
Groepshuis De Kibbelhof: rolstoeltoegankelijk, woon-, eet- en recreatiezaal, tuinterras. De slaapkamers: 2 aparte bedden, badkamer met aangepaste douche en toilet.
Drenthe, Schoonoord
Vertrek: 25 april 2026
Reissom is inclusief:
Vervoer, verblijf, maaltijden en begeleiding
Reissom is exclusief:
Reserveringskosten: € 40,-
Groepsgeld activiteiten: € 105,-
Annuleringsverzekering: € 164,-
Bijkomende kosten: klik voor details
Opstap- en uitstapplaats:
Schoonoord
Utrecht
Groepsgrootte:
12 reizigers - 10 begeleiders
Activiteiten:
Inbegrepen in het groepsgeld (exclusief consumpties)
Brochure aanvragen: Vul je gegevens in en we sturen je een brochure toe: