SET-Reizen is de reisorganisatie van de Recreatie & Zorg Groep. Kijk voor aangepast vervoer bij Mini Coach Tours.

Cruise, IJsselmeer

7-daagse recreatie-cruisevakantie
Deze vakantie is geschikt voor...
Reizigers die mobiel en redelijk zelfredzaam zijn
Reissom:  € 1149,-
Groepsgeld:  € 50,-
Annuleringsgarantie:  € 87,-
De reissom is inclusief:
• Verblijf, vervoer en maaltijden
• Begeleiding en reisverzekering
Excursies en activiteiten:
Inbegrepen in het groepsgeld.
Opstapplaats / eindpunt:
Rijnkade te Arnhem
Adres & routebeschrijving
Het reisgezelschap:
Maximaal 6 reizigers en 2 begeleiders

Reisdata & online reserveren

Klik op een datum om online een reservering aan te vragen voor deze vakantie.
21 jul 2012 t/m 27 jul 2012
Volwassenen (25-65 jaar)

Het IJsselmeer, de kaasstad Alkmaar en het vissersdorp Oudeschild; het zijn maar enkele afwisselende hoogtepunten van deze heerlijke cruise. Kom aan boord en beleef dit Hollandse avontuur.

We verwelkomen je op de Rijnkade te Arnhem waar het schip is aangemeerd. Als iedereen aan boord is varen we via Lemmer naar Sneek. Na een aantal mooie routes varen we vanuit Franeker over de Waddenzee en meren we aan in Texel en bezoeken het plaatsje Oudeschild. Laat in de middag steken we weer van wal en koersen we naar Den Helder. We varen verder naar Alkmaar waar we in de avond aankomen. De volgende dag bezoeken we hier de beroemde kaasmarkt. Via Zaandam komen we aan bij Wijk van Duurstede. In de avond hebben we een Captains dinner en een leuke afscheidsavond.

De M.P.S. Rhine Princess beschikt over een airconditioned salon met een gezellige bar, een restaurant en een zonnedek. De tweepersoons hutten zijn voorzien van twee bedden en een badkamer met douche en toilet. Het schip is ook voorzien van een klein zwembad.
SET-Reizen B.V.Postbus 212033001 AE Rotterdam        Tel: 010-215 02 48E-mail: info@set-reizen.nl