
Israël, Jeruzalem
8-daagse excursie/cultuur-hotelvakantie
Deze vakantie is geschikt voor...
Reizigers met autisme, die mobiel en redelijk zelfredzaam zijn
Reissom: € 2399,- Groepsgeld: € 120,- Annuleringsgarantie: € 179,-

NIET MEER GEBRUIKT
Reissom: € 2399,- Groepsgeld: € 120,- Annuleringsgarantie: € 179,-

NIET MEER GEBRUIKT
Reissom: € 2399,- Groepsgeld: € 120,- Annuleringsgarantie: € 179,-

Reizigers met een visuele beperking, die wel mobiel zijn maar enige hulp behoeven
Reissom: € 2399,- Groepsgeld: € 120,- Annuleringsgarantie: € 179,-

Reizigers die mobiel zijn, redelijk zelfredzaam zijn en diabetes hebben
Reissom: € 2399,- Groepsgeld: € 120,- Annuleringsgarantie: € 179,-

Reizigers die lichte verzorging nodig hebben
Reissom: € 2399,- Groepsgeld: € 120,- Annuleringsgarantie: € 179,-
De reissom is inclusief: • Verblijf, vervoer en maaltijden
• Begeleiding en reisverzekering
Excursies en activiteiten: Inbegrepen in het groepsgeld.
Opstapplaats / eindpunt: Luchthaven Schiphol (
adres & route)
Het reisgezelschap: Maximaal 9 reizigers en 7 begeleiders
Verpleegkundige aanwezig
Reisdata & online reserveren
Klik op een datum om online een reservering aan te vragen voor deze vakantie.
Israël is een bijzonder land door haar Bijbelse geschiedenis. Deze culturele reis biedt ons dan ook de gelegenheid om kennis te maken met de bakermat van onze samenleving.
Israël is een bijzonder land met vele extremen. Er zijn maar weinig landen waar je tijdens een reis in korte tijd zoveel bijzonderheden kunt zien als in Israël. De centrale ligging van ons hotel is dan ook een prima basis voor een aantal culturele excursies deze week. Tussendoor genieten we heerlijk ontspannen van een drankje bij ons zwembad. De eerste dag maken we kennis met Jeruzalem. We bezoeken hier de oude stad met o.a. Via Dolorsa en natuurlijk de Klaagmuur. Hier nuttigen we een heerlijke Arabische lunch. Na een dagje rustig bij het zwembad te hebben vertoefd, vertrekken we naar de Dode Zee. Hier bezoeken we de roemruchte burcht Massada en baden we even later in het water van de Dode Zee op het laagste punt der aarde. Deze week gaan we ook nog een dagje naar de prachtige stranden van Tel Aviv.
Het luxe Ramat Rachel Hotel is rolstoeltoegankelijk en beschikt over een receptie, bar, restaurant, zwembad met terras en ligweide. De luxe en ruime tweepersoons hotelkamers zijn voorzien van een aangepaste badkamer met douche en toilet.